INFORMACE

607 609 191 ( 7.00-8.00  PO,ÚT,ST,ČT ) -  pro pacienty

!!!  Doporučujeme - upřednostněte raději ONLINE objednání, telefonický způsob rezervace je velmi vytížený a omezený, protože v ordinační době se přednostně věnujeme pacientům v ordinaci. Pokud je telefon ve vyhrazené době nedostupný, neordinujeme a  jsou možné jen objednávky online.

602 650 106 - pouze  pro klienty estetické dermatologie (vyšetření nehrazená ZP a estetika),  pro lékaře a instituce

-----------------

E-mail: petra@zizkova.cz   

elektronicky Vám poskytneme pouze obecné informace o organizaci příjmu k vyšetření , konzultace o konkrétním zdravotním problému neposkytujeme

!!! pacienty žádáme, aby prostřednictvím mailu nežádali objednávky a neodesílali emailem  (z důvodu zabezpečení citlivých osobních údajů ) žádná  sdělení  o svém zdravotním stavu a fotodokumentaci !!! Veškeré kožní problémy řešíme vždy pouze osobně - OBJEDNEJTE SE POUZE K VYŠETŘENÍ a objednávejte se včas - z důvodu velké poptávky počítejte s delšími objednacími termíny !

pro další informace:    www.zizkova.cz

---------------------

Návod k ONLINE  objednání

Rezervační systém slouží pro objednávky pojištěnců (není určen pro klienty esteické dermatologie).  Používejte pouze ze zařízení s prohlížeči Internet Explorer, Mozilla ap. (nikoli z tabletů a telefonů).

Nejdříve je nutno založit "Nového uživatele" . Vyplňte požadované údaje (POZOR: datum narození vkládejte ve formátu : 13.2.1997 (nezapisujte  13.02.1997).

Vaše objednávka se také  zobrazí v pravém horním rohu formuláře ( ikona "Vaše objednávky") , tam ji můžete zkontrolovat  i zrušit.

Podrobnější  návod je po ikonou "Nápověda" v levém horním rohu formuláře.

Zapomněli jste Vaše zvolené heslo? -  napište žádost na náš mail nebo sms (607609191)  - heslo Vám v nejbližší možné době obnovíme.  Pokud se vyskytne "technický problém" s objednáváním online, kontaktujte nás emailem - poradíme Vám

Jeví se Vám online formulář velmi obsazený? Ano , je tomu tak - zájem o vyšetření je velký, proto se objednávejte včas.  Náhle vzniklé a akutní potíže  nelze objednat a část naší ordinační doby  (není uvedena ve formuláři)  je pro tyto stavy vyhrazena - pacient se dostaví ihned v úvodu ordinační doby - 6.30 (po - čt)  a lékař po objektivním zhodnocení rozhodne, zda stav vyžaduje akutní přijetí nebo objednání. V průběhu ordinační doby dále komunikujeme s odesílajícími lékaři emaliem nebo na telefonu lékaře.

Pokud se k objednanému vyšetření nemůžete dostavit - objednávku 24 hod předem zrušte v online formuláři nebo SMS na tel. 607609191 (RUSIM termin: ddmm hhmm, příjmení)!

Další podrobnosti o objednávání a komunikaci s naší ordinací jsou  uvedené ve VNITŘNÍM ŘÁDU ORDINACE

 

 


mapa

KOŽNÍ ORDINACE

 

 Vyšetření hrazená ZP - objednat se můžete ZDE:


ONLINE OBJEDNÁVKY  

 

Návod k objednání je v rubrice INFORMACE

 

Dotaz

© Všechna práva vyhrazena MUDr. Petra Žižková - Estetická dermatologie

webdesign ANTstudio.cz