Chemický peeling

Chemický peeling

Estetická metoda, která spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na pleť. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové vrstvy pleti. Následuje proces hojení a zrychlené regenerace, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Výsledkem je zlepšení hojení akné, redukce pigmentací různého původu, zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti. Pleť má po zhojení lepší obnovenou strukturu, je vyrovnaná jemnější a hydratovaná...

Před ošetřením:

Klient absolvuje konzultaci s lékařem, po zhodnocení stavu pleti a podrobném poučení dostává klient přípravnou domácí fázi peelingu na dobu 1 měsíc, u peelingů s jemnějších efektem je možno přistoupit přímo k zákroku. Zákrok nelze provádět při aktivním kožním onemocnění v ošetřované lokalitě (infekce, ekzémy..), při opakovaném výskytu oparu na obličeji je doporučena profylaktická léčba.

Nejčastěji pracujeme s peelingem CosmoPeel 20% Treatment (Dermaceutic Laboratoire)

Provedení  zákroku:

Aplikace peelingu probíhá  zpravilda v několika sezeních. Doporučují se 3-5 sezení v intervalu po 1-2 týdnech. Aplikace trvá několik minut. Na odlíčenou a odmaštěnou pleť se aplikuje vlastní pelling  ve zvolené koncentraci. Dobu působení určuje lékař v závislosti na typu pleti , závažnosti problému a aktuální reakci . Následuje netralizační fáze speciálním krémem s regeneračními a hydratačními účinky

Po ošetření:

Stav  pleti může být proměnlivý podle citlivosti. Většinou se jedná o mírné zarudnutí , keré za několik minut spontánně odezní. Do 12 hod po aplikaci neaplikovat dekorativní ani pěstící kosmetiku, pleť je možno opláchnout vlažnou vodou, eventuelně zklidnit termální vodou. Po dobu celé kúry nevystavovat slunci, vynechat vyšší fyzickou aktivitu, zapocení  a nepobývat v prašném prostředí.

Následující dny po ošetření:

Pleť se zpravidla jemně  šupinkovitě olupuje, klient nebývá tímto efektem výrazněji omezen. K reparaci se používají hypoalergení hydratační krémy pro citlivou pleť, které doporučí lékař. I následně po ukončení kúry se doporučuje chránit před sluncem ( hypoalergenními neparfémovanými opal. krémy se SPF 50+).

Po chemickém peelingu má klient  možnost kdykoli s dotazy či problémy  mailem, případně telefonicky konzultovat  lékaře.

CENÍK:

Konzultace 550,- CZK ( nehradí se při okamžitém provedení zákroku, a cena se odečítá od ceny zákroku v případě objednání do 3 měsíců při provedení zákroku)

jedno ošetření chem. peelingu (obličej)  v ordinaci      1100,-  (od 3. ošetření 900,- CZK)KOŽNÍ ORDINACE

 

 Vyšetření hrazená ZP - objednat se můžete ZDE:


ONLINE OBJEDNÁVKY  

 

Návod k objednání je v rubrice INFORMACE

 

Dotaz

© Všechna práva vyhrazena MUDr. Petra Žižková - Estetická dermatologie

webdesign ANTstudio.cz