Permanentní make-up

Mikropigmentace obočí, očních linek a rtů

Permanentní makeup je dekorativní estetický zákrok, který se stále těší velké oblibě. Vyhledávají jej klientky, které při časově náročném povolání zdržuje ranní líčení, sportovkyně (zvláště plavání, sauny apod.), ale i ženy se zrakovou vadou, pro které je líčení před zvětšovacím zrcadlem obtížné. PM mají v oblibě i starší dámy, které se ještě nerozhodly pro radikální plastický zákrok na obličeji a chtějí zvýraznit a oživit mladistvější rysy tváře. Zákrok spočívá v aplikaci mikropigmentů do jemné vazivové části pleti tenkou sterilní jehličkou a slouží ke zvýraznění obočí, očních linek a rtů. Též provádíme retuš depigmentovaných jizev a korekci prsních dvorců. Pojem „permanentní“ není pro zákrok zcela přesný, protože intenzita pigmentace se časem postupně snižuje. U výrazně provedených mikropigmentací se uvádí trvanlivost 2-5 let. V oblibě jsou ale spíše jemná provedení vláskovou metodou, u kterých jsou kotekce intenzity častější. Klientkami je tento fakt přijímám  kladně, protože s postupem věku můžeme požadavky na charakter líčení trochu měnit. PM nemá nahrazovat líčení, ale citlivě podbarvit a zvýraznit tak, aby klientka byla stále jemně nalíčená, ale měla možnost svůj make-up podle potřeby zvýraznit a doplnit. Řídíme se přáním klientky a v případě potřeby spolupracujeme s vizážistkou.

Obočí

PM obočí nejčastěji požadují klientky s prořídlým až vypadaným obočím po  častém vytrhávání.  Nejoblíbenější je tzv. „čárková metoda“ –  dokreslení  chybějících chloupků mezi  vlastní. Výsledek je velmi přirozený. Jsou samozřejmě možné i další výraznější postupy.

CENA: za zákrok +korekci po 4 týdnech  a event. kontrolu do 3 měs

                                                                                   .....3100,-CZK

Opakované korekce .........................................................1000 - 2000,- CZK

 

Oční linky

Začínáme zpravidla drobnými tečkami v linii řasového oblouku, které opticky zhustí řasy. Podle potřeby je možno linky rozšířit podle požadavku klientky.

CENA: za zákrok, korekci po 4 týdnech a event. kontrolu do 3 měs.

                              dolní linky jemné 1900,-Kč/ výrazné 2100,-Kč

                              horní linky jemné 2100,-Kč/ výrazné  2500-Kč

Opakované korekce ..................................1000 - 2000,- CZK

Rty

Zákrok  může být proveden jakou jemná kontura na rozhraní retní červeně nebo současně s různě intenzivním vystínováním směrem do vnitřní části  rtu. I přirozená barva retní červeně  opticky  významně zvýrazní rty, ale možno použít i odvážnější odstíny.

Zákrok je u nás  prováděm lékařem. Předchází konzultace ke zjištění požadavků klienta a  posouzení zdravotního stavu. Zvláštní opatnosti a někdy i zajišťovací léčby je nutno např. u klientek s opakovanými opary, zvýšenou citlivostí, alergiemi a některými onemocněními. Před zákrokem je každá klientka podrobně poučena a po zákroku je až do úplného zhojení  v péči lékaře. Aplikace PM není jednorázová záležitost, protože „uchycení barvy“ v jemné pleti je velmi pozvolné (záleží na typu pleti, na použité barvě, technice provedení i po zákrokovém průběhu) - viz kontroly, korekce a opakované korekce pří výbledu odstínu.

CENA:  za zákrok , korekci po 4 týdnech a event. kontrolu do 3 měs.

           kontura                             4300,Kč

           kontura + stínování            4700,-kč

Opakované korekce  ....................2000,-CZK

 

U všech zákroků PM je vstupní konzultace hodnocena 550,- CZK ( nehradí se v případě okamžitého provedení zákroku, a  při objednání k zákroku do 3 měsíců od konzulace se při provední zákroku cena konzulace odečítá)

KOŽNÍ ORDINACE

 

 Vyšetření hrazená ZP - objednat se můžete ZDE:


ONLINE OBJEDNÁVKY  

 

Návod k objednání je v rubrice INFORMACE

 

Dotaz

© Všechna práva vyhrazena MUDr. Petra Žižková - Estetická dermatologie

webdesign ANTstudio.cz