Dermální výplně

Implantáty kyseliny hyaluronové

Výplňové materiály používáme ke zjemnění až odstranění vrásek v nosoretní oblasti, kolem úst, vrásek mezi obočím, ke korekci vpadlých jizev a k modelaci tvaru rtů. Použití  této metody neovlivňuje mimiku obličeje. Kromě zvětšení objemu v požadované partii tato metoda využívá i výborných hydratačních schopností účinné látky – kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí lidského těla.

Aplikace výplňových materiálů je výhradně  lékařským zákrokem. Vždy předchází podrobná konzultace lékaře s klientem. Lékař zvolí vhodný typ preparátu podle charakteru a lokality vrásky, podle typu kůže, ale též podle typu obličeje. Trvání efektu je závislé na těchto výše uvedených faktorech a je průměrně 6-9 měsíců. U partií obličeje, které se více pohybují a jsou více prokrvené je tervání efektu  kratší (především rty). Velmi oblíbená je i mezoterapie. Tato metoda využívá výborné hydratační účinky kyseliny hyaluronové - koriguje drobné vrásky a ochabnutí kůže na obličeji např.  kolem úst a očí, na krku, v dekoltu a na hřebetech rukou.

Implantace výplní i mezotrapie  trvá krátce, cca několik minut. Speciální viskózní gel se aplikuje tenkou jehličkou povrchně do kůže. Efekt je patrný ihned po aplikaci. Ke znecitlivění ošetřované lokality používáme anestezující krém Emla, máme k dispozici i výplňový preparát, který současně obsahuje anestetikum. Pozákroková péče je jednoduchá, klient je podrobně poučen a vybaven telefonickým kontaktem na lékaře.

Používáme přípravky Juvéderm, Restylane a  Belotero

 

CENÍK:

Konzultace do 30 min - 550,- CZK (při provedení zákroku se konzultace nehradí , při objednání k zákroku do 3 měsíců odečítáme zaplacenou částku za konzultaci  z ceny zákroku, pokud je zákrok proveden)

mezoterapie od 3000,- Kč

dermální výplně  - např.. "mračící vráska" mezi obočím od 3600,-CZK, nosoretní rýhy 7200,-CZK,  marionety - vrásky u ústních koutků 7200,-, modelace tváří (hluboké výplně kanylou) od 8000,- CZK

Lokální anestezie se u tohoto výkonu zahrnuta v ceně.

Techniku aplikace, typ přípravku a potřebné množství Vám lékař doporučí  a sdělí výhradně při osobní konzultaci.

KOŽNÍ ORDINACE

 

 Vyšetření hrazená ZP - objednat se můžete ZDE:


ONLINE OBJEDNÁVKY  

 

Návod k objednání je v rubrice INFORMACE

 

Dotaz

© Všechna práva vyhrazena MUDr. Petra Žižková - Estetická dermatologie

webdesign ANTstudio.cz