Dermální výplně

Implantáty kyseliny hyaluronové

Výplňové materiály používáme ke zjemnění až odstranění vrásek v nosoretní oblasti, kolem úst, vrásek mezi obočím, ke korekci vpadlých jizev a k modelaci tvaru rtů. Použití  této metody neovlivňuje mimiku obličeje. Kromě zvětšení objemu v požadované partii tato metoda využívá i výborných hydratačních schopností účinné látky – kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí lidského těla.

Aplikace výplňových materiálů je výhradně  lékařským zákrokem. Vždy předchází podrobná konzultace lékaře s klientem. Lékař zvolí vhodný typ preparátu podle charakteru a lokality vrásky, podle typu kůže, ale též podle typu obličeje. Trvání efektu je závislé na těchto výše uvedených faktorech a je průměrně 6-9 měsíců. U partií obličeje, které se více pohybují a jsou více prokrvené je tervání efektu  kratší (především rty). Velmi oblíbená je i mezoterapie. Tato metoda využívá výborné hydratační účinky kyseliny hyaluronové - koriguje drobné vrásky a ochabnutí kůže na obličeji např.  kolem úst a očí, na krku, v dekoltu a na hřebetech rukou.

Implantace výplní i mezotrapie  trvá krátce, cca několik minut. Speciální viskózní gel se aplikuje tenkou jehličkou povrchně do kůže. Efekt je patrný ihned po aplikaci. Ke znecitlivění ošetřované lokality používáme anestezující krém Emla, máme k dispozici i výplňový preparát, který současně obsahuje anestetikum. Pozákroková péče je jednoduchá, klient je podrobně poučen a vybaven telefonickým kontaktem na lékaře.

Používáme přípravky Juvéderm a Restylane

http://www.juvederm.com/views/before-and-after/  

CENÍK:

mezoterapie od 3000,- Kč

dermální výplně od 7200,-Kč/  1 ml

 

 

Ceny jsou vč. aplikace, typ přípravku a potřebné množství Vám lékař doporučí při konzultaci.

KOŽNÍ ORDINACE

 

 Vyšetření hrazená ZP - objednat se můžete ZDE:


ONLINE OBJEDNÁVKY  

 

Návod k objednání je v rubrice INFORMACE

 

Dotaz

© Všechna práva vyhrazena MUDr. Petra Žižková - Estetická dermatologie

webdesign ANTstudio.cz